Přihláška do školičky

Přihláška pro školní rok 2024/2025

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná

  Základní údaje o dítěti

  Docházka*


  Stravování

  Zdraví dítěte


  Údaje o zákonných zástupcích

  Matka

  Otec

  Sourozenci

  Další osoby pověřené vyzvedávávním dítěte

  Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním všech osobních údajů uvedených v přihlášce. Sebraná data nebudou poskytnuta třetím stranám.

  Něco málo o mně


  Jmenuji se Veronika Zyklová a jsem zdravotní sestra a porodní asistentka. Studovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, kde jsem úspěšně složila státní závěrečné zkoušky z pedagogiky a psychologie. Poskytováním služeb v oblasti hlídání dětí a vzděláváním se zabývám již sedmým rokem. Mám ráda nové výzvy a budu ráda za každý Váš podnět. Díky Vám se stále zdokonaluji a vzdělávám. Má práce je mým koníčkem a spokojené dítě i rodič tou nejlepší odměnou.
  Bc. Veronika Zyklová

  Proč Bebecha?

  Když se nám narodila dcera Tereza, tak jsme tomu 2 kilovému štěstí nechtěli říkat tak tvrdým jménem a vznikaly přezdívky jako třeba "malé T", "rozinka" a na ničem jsme se nebyli schopni s manželem dohodnout. Každému se líbilo něco jiného. Až bobulka se ujalo, ale jak ta naše Bobulka začala poznávat svět, občas se stalo že tak trochu zlobila. No, co si budeme nalhávat zrovna naštvaní a rozzlobení rodiče nebudou oslovovat ve chvilce rozhořčení svou ratolest “Bobulko” a tak vznikaly další odvozeniny od jména Bobulka až došlo na Bebechu. No a když jsem zakládala OSVČ se zaměřením na děti, byl tenhle název první volbou. Vždyť tahle Bebecha je dalším mým úspěchem. 🙂

  This will close in 0 seconds